Wij kunnen niet wachten om van je te horen

Leer ons kennen door eens op de koffie te komen of door eens met ons te bellen. Wij horen graag van je.

Laat ons van je horen

Heb je een project waar wij van pas komen? Of wil je ons leren kennen? Kom dan eens koffie drinken.
Meniststraat 14
7091 ZZ Dinxperlo
Nederland
KvK - 09048194
IBAN - NL89 RABO 0313 9042 27
BTW - NL 008.809.689.B01.
medewerkers

Ons team helpt je graag verder

Rob de Vries

Project Manager
r.devries@enveloprint.nl0315-659643

Mirjam Menting

Commercieel medewerker Binnendienst
m.menting@enveloprint.nl0315-659649

Tamara van Eerden

Commercieel medewerker binnendienst
t.v.eerden@enveloprint.nl0315-659641

Hilde van Norden

Verkoop binnendienst
h.v.norden@enveloprint.nl0315-659642

Jan-Mark Nijveld

Commercieel manager
jm.nijveld@enveloprint.nl +31657430322

Carlo van der Steenhoven

Verkoop buitendienst
c.vd.steenhoven@enveloprint.nl+31653681882

Ed van Craaikamp

Algemeen directeur
e.v.craaikamp@enveloprint.nl+31 (0)6 53 71 73 21

Jurre Wijgman

Junior Accountmanager
j.wijgman@enveloprint.nl+31 (0)6 26 27 05 57
terug